Director / Directoare magazin Medias

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3300 - 3800 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Abilitatea de a coordona, motiva si dezvolta echipa
  • Bune abilitati de organizare, planificare si gestionare a resurselor
  • Abilitatea de a lucra cu termene limita si de a rezolva probleme
  • Bune abilitati de comunicare si flexibilitate in gandire
  • Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini in acelasi timp

Descrierea jobului

  • Gestionarea stocurilor
  • Coordonarea si gestionarea echipei
  • Intocmirea si transmiterea documentelor (contabilitate primara), precum si a rapoartelor periodice
  • Gestionarea, prezentarea, expunerea, aranjarea, promovarea şi vanzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei
  • Administrarea magazinului si gestionarea resurselor in vederea cresterii vanzarilorCerinte:
  • Cunostinte:
  • Cunostinte de operare PC (MS Office)
  • Cunostinte de contabilitate primara
  • Cunostinte de visual-merchandising
  • Cunoasterea limbii engleza constituie avantaj
  • Experienta in domeniul retail fashion constituie avantaj

Textile House este prezenta pe piata hainelor second-hand incepand cu anul 1996. Compania si-a inceput activitatea in Slovacia si a ajuns sa fie prezenta si in Croatia, Slovenia, Serbia, Bosnia, Polonia, Cehia si din 2012 in Romania (unde momentan avem 25 de magazine in Timisoara, Arad, Lugoj, Oradea,Marghita, Cluj Napoca, Targu Mures, Zalau, Baia Mare, Baia Sprie, Satu Mare, Medias). Din 2012, an de an, compania noastra este numarul 1 in Top Afaceri Romania pe domeniul nostru de activitate.

Publicat 8 sept. 2021 Reactualizat 6 oct. 2021 Expiră 8 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos