de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Reactualizat 11 Feb 2016 | Expiră 15 Feb 2016

Director de vanzari - Brasov

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii universitare absolvite;
- Bune abilitati de comunicare si prezentare;
- Minim 3 ani experienţă în vânzări;
- Experienta de management de vanzari a unei echipe de minim 3-5 angajati;
- Cunoştinţe de utilizare a calculatorului (MS Office)
- Permis de conducere categoria B
- Limba Engleză nivel avansat

Descrierea jobului

- Urmareste realizarea obiectivului de vanzari din regiunea alocata;
- Analizeaza tendintele pietei si propune obiective de vanzari si strategii conforme cu potentialul zonei;
- Creeaza o retea de distribuitori adecvata gamei de produse;
- Elaboreaza/implementeaza programe de masurare a satisfactiei clientilor, propune masuri de imbunatatire;
- Stabileste obiectivele si sarcinile angajatilor din subordine si prioritatile in executarea acestor sarcini;
- Incurajeaza dezvoltarea profesionala a angajatilor din subordine si le ofera acestora coaching si feed-back in indeplinirea obiectivelor agreate.

Oferta
- Salariu atractiv;
- Oportunitate de dezvoltare a carierei in cadrul unui grup international.

Creat in 1959, Grupul Roullier este o companie multinationala care isi desfasoara activitatea in 43 de tari si are o cifra de afaceri de 3,2 miliarde Euro. Povestea noastra este o aventura umana si industriala, adunand impreuna peste 6.300 angajati condusi de aceeasi energie: dorinta de a-si asuma noi provocari. Intr-o lume in care cresterea demografica are ca efect imediat cresterea cererii de hrana, noi cream si distribuim solutii inovative in nutritia plantelor, animalelor si oamenilor. Produsele noastre deriva din experienta celor 350 de ingineri care ofera in permanenta solutii inovative. Atipic si pasionat, Grupul Roullier si-a conservat, inca de la inceputuri, conducerea 100% familiala. Cei 50 de ani de rezultate pozitive ne permit sa ne auto-finantam cresterea si sa pastram o vedere pe termen lung, chiar in contextul economic actual. O cariera alaturi de Timac Agro este provocatoare si generoasa pentru cei care detin viziunea corecta, experienta, abilitatile necesare si spiritul comercial. Mai multe detalii despre noi puteti gasi pe www.roullier.com sau www.ro.timacagro.com.

Expirat
Director de vanzari - Brasov  -  TIMAC AGRO ROMANIA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles