Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 07 Apr 2019 | Expiră 08 Apr 2019

DIRECTOR DE AGENTIE RENT A CAR CLUJ-NAPOCA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Are simtul umorului, pasiune pentru masini, orientare catre clienti, o gandire pozitiva si entuziasm.
Comunicarea, organizarea, harnicia, placerea de a „construi” sunt necesare conducatorului ideal.
Cautam o persoana dinamica, cu spirit antreprenorial, motivata de principii si valori si cu dorinta de a se dezvolta.

Descrierea jobului

Va coordona activitatile specifice companiei Autonom in judetul Cluj, preluand o echipa experimentata.

Oferim un pachet salarial complex, format din:
- venit fix 4700 de lei cu CM inclus;
- un procent semnificativ din profitul anual al agentiei;
- abonament medical la o clinica privata;
- suport pentru pensia privata;
- suport pentru dezvoltare intelectuala si fizica;
- masina de serviciu, laptop etc.

Autonom are cea mai extinsa retea de mobilitate din Romania, cu o flota de peste 8000 de autoturisme noi si 44 de agentii in 33 orase.
Misiunea noastra este de a oferi servicii ireprosabile la preturi oneste.
Mai multe detalii gasiti pe www.autonom.ro si leasingoperational.com.

Expirat
DIRECTOR DE AGENTIE RENT A CAR CLUJ-NAPOCA  -  AUTONOM RENT A CAR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles