de ani Fără Frică...

Publicat 17 Mai 2006 | Expiră 17 Iun 2006

DIRECTOR AGENTIE

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzare este un atu suplimentarCunostinte PC: Word, Excel Capacitate de negociere Aspect profesional - business
Profilul candidatului ideal:
Abilitatea de a aplica cu strictete Procedurile de Vanzare (veti fi instruiti in acest sens)
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oameniAbilitati de analiza si planificare.
Inteligent
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscuteAtitudine de vanzator, Orientat spre clienti.
Identifica usor si Intelege nevoile si dorintele clientilor
Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi
Orientat spre construirea unei cariere
Foarte muncitor, rezistent la stress
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele.
Bun manager de proiectOm de echipa Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent. Creativ, cu initiativeDinamic, energic,
Optimist, psihic excellent, stare de sanatate impecabila
Fara obligatii personale (studii de continuat, familie solicitanta sau cu probleme, o slujba secundara, actionar intr-o afacere, etc.)
Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori
EXPERIENTA MINIM UN AN IN VINZAREA ASIGURARILOR DE VIATA

Descrierea jobului

Abordarea persoanelor care intentioneaza sau nu sa acceseze un credit bancar,pentru a face cunoscuta oferta pe care compania noastra o promoveaza;oferirea de consultanta in alegerea ofertei care se adapteaza cel mai bine nevoilor clientului;acordarea de consultanta in intocmirea unui dosar de credit

Descrierea companiei

companie de brokeraj in domeniul creditelor bancare

Expirat
DIRECTOR AGENTIE  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles