de ani Fără Frică...

Publicat 23 Iul 2007 | Reactualizat 21 Aug 2007 | Expiră 23 Iul 2007

Director Agentie

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de conducere si comunicare;
Cunostinte operare calculator-Office;
Sa doreasca sa lucreze intr-un mediu tanar si stabil;
Experienta intr-un post similar constituie avantaj.

Descrierea jobului

Abilitati de gestionare in domeniul asigurarilor;
Identifica tendintele pietei de asigurari, promovand produsele din portofoliu;
Coordoneaza si raspunde de activitatea personalului din subordine, raspunde de realizarea planului sucursalei ;
Bonusuri negociate la angajare;
Portofoliul constituie avantaj;

Descrierea companiei

Societate de asigurari cu acoperire nationala.

Expirat
Director Agentie  -  SC Carpatica Asig S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles