Gratis

Director Agentie Turism

CIS CAPITAL HOLDING S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam Director dedicat și talentat pentru a conduce sucursala de Online Bookings in Romania.
Este necesara cunoasterea avansata a limbii engleze. Avand in vedere ca activitatea este online, cunostintele si rapiditatea in utilizarea calculatorului sunt obligatorii. Exista posibilitatea de a evolua in cadrul companiei la nivel international, platforma se va lansa in toate tarile emergente plus Egipt , Middle East, Irak.

Activitatea se desfasoara la birou, cu sediul in Calea Victoriei, la 100 m de Metrou.

- Experiență anterioară în domeniul turismului online, cu o minimă de experiență necesară.
- Atestat pentru licența de agentie de turism, conform legislației din România.
- Cunoștințe solide despre piața turismului din România și tendințele în domeniu.
- Abilități excelente de leadership și de gestionare a echipei.
- Experiență în dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing și vânzări în mediul online.
- Capacitatea de a identifica și de a exploata oportunități de creștere a afacerii.
- Abilități remarcabile de comunicare și negociere.
- Orientare către rezultate și atenție la detalii.

Descrierea jobului

- Conducerea și gestionarea eficientă a afacerii noastre de turism online în România.
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing și vânzări pentru a atrage și a reține clienții.
- Supervizarea și coordonarea echipei de vânzări și marketing pentru a atinge obiectivele stabilite.
- Identificarea și exploatarea oportunitatilor.

CIS CAPITAL HOLDING S.R.L. reprezentat al AI Butler Services UK LTD in Romania
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024