Publicat 09 Apr 2019 | Expiră 10 Mai 2019

Director Agentie Imobiliara - Smart Imobiliare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Experienta in vanzari;
- Experienta in domeniul imobiliar constituie avantaj;
- Operare PC - nivel avansat;
- Cunostinte referitoare la legislatia in domeniul imobiliar;
- Abilitati de conducere;
- Competente de comunicare si relationare;
- Abilitati de vanzare;

Descrierea jobului

- Coordonarea implementarii la nivel local a masurilor din planul de dezvoltare strategica si asumarea raspunderii pentru punerea in practica a acestora;
- Recrutarea agentilor si asistentilor imobiliari.
- Supervizarea indeplinirii activitatii de administrare a portofoliului de clienti, in vederea satisfacerii nevoilor financiare si de asigurare ale clientilor,
- Dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti ;
- Prospectarea si identificarea de noi clienti;
- Coordonarea si motivarea echipei in vederea atingerii obiectivului.

Beneficii
- Venit motivant;
- Conditii de munca placute;
- Posibilitatea de a acumula experienta intr-o companie aflata in plina dezvoltare, alaturi de o echipa pentru care integritatea, profesionalismul și excelenta reprezinta valori asumate.

Agentia imobiliara Smart Imobiliare isi desfasoara activitate intr-o piata imobiliara dinamica, in plina dezvoltare, dar ne remarcam prin profesionalism, seriozitate, calitate si dorinta permanenta de a raspunde promt solicitarilor si ncesitatilor clientilor nostrii.

Expirat
Director Agentie Imobiliara - Smart Imobiliare  -  Smart Imobiliare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles