Gratis

Director adjunct vanzari Inghetata Suceava

BUCOVINA SA

Candidatul Ideal

- Experiență anterioară în vânzări și supervizare
- Abilități excelente de comunicare și negociere
- Cunoștințe solide în domeniul produselor lactate și a industriei de înghețată
- Capacitatea de a coordona și motiva echipa
- Pasiune pentru inovație și creștere într-un mediu competitiv

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

- Stabilirea și Monitorizarea Obiectivelor: Activare, Vânzare, Incasare, Mercantizare, Inventar
- Coordonarea și Gestionarea Echipei: stabilirea priorităților pentru agenții de vânzări, planificarea, organizarea și controlul activității agenților, supervizarea respectării politicii comerciale a firmei ,
- Dezvoltarea și Implementarea Strategiilor de Vânzare: Propunerea și implementarea de noi campanii de promovare, identificarea modalităților de creștere a vânzărilor,
- Raportare și Analiză: Întocmirea rapoartelor periodice de activitate, analiza periodică a vânzărilor și luarea de măsuri pentru creșterea acestora
Oferim:

- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica;
- Posibilitati de dezvoltare;
- Stabilitate
- Pachet salarial atractiv (salariu fix plus bonusuri);
- Masina de serviciu, telefon;

Program de lucru : luni-vineri 08:00 – 17:00

Bucovina SA este un jucător important din industria alimentară din zona Moldovei, activitatea principală a societății constituindu-o industrializarea și comercializarea laptelui și a produselor lactate, producerea și desfacerea înghețatei.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024