Publicat 25 Nov 2019 | Expiră 26 Dec 2019

DIGITAL ACCOUNT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana cu experienta de minim 3 ani in organizarea proiectelor din domeniul digital.
Viitorul sau viitoarea colega trebuie sa fie comunicativa si sa aiba simtul organizarii si al responsabilitatii foarte bine dezvoltat.

Descrierea jobului

- Coordoneaza conturile asignate, prin mentinerea si dezvoltarea constanta a relatiei cu clientii
- Supervizeaza si isi asuma raspunderea pentru toate livrabilele trimise clientilor
- Participa la intalniri cu clientii, precum si intern, cu membrii echipei, cu care face debriefing pe proiectele care urmeaza sa fie demarate
- Initiaza sedinte saptamanale de status pe proiecte si lucreaza indeaproape cu echipa de proiect pentru a se asigura ca timing-urile si calitatea livrabilelor sunt conforme cu nevoile clientilor
- Urmareste constant noutatile din cadrul industriei

Expirat
DIGITAL ACCOUNT MANAGER  -  IDEOLOGIQ

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles