de ani Fără Frică...

Publicat 11 Apr 2006 | Reactualizat 07 Mai 2006 | Expiră 12 Mai 2006

DEZVOLTATOR ORACLE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare in domeniul tehnologiei informatiei
- Experienta min. 2 ani ca programator Oracle
- abilitati de comunicare
- Cunostinte avansate de PL/SQL , Oracle Developer (FORMS si REPORTS).
- Experienta în gasirea si implementarea de solutii software pentru sisteme IT complexe
- Capacitate de lucru in echipa

Descrierea jobului

- analizeaza cerintele utilizatorilor si identifica solutiile tehnice.
- participa la proiectele de implementare si dezvoltare de produse IT pe tehnologii Oracle
- posibilitati de dezvoltare a carierei
- pachet motivant cu scheme de bonusare

Romstal este o companie specializata in comercializarea de echipamente, accesorii si piese de schimb pentru instalatii sanitare, termice si de climatizare, aparate si dispozitive electrice, gresie si faianta. Lider de piata in domeniu, Romstal fiinteaza de peste 11 ani si are in prezent 900 de angajati.

Expirat
DEZVOLTATOR ORACLE  -  ROMSTAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles