de ani Fără Frică...

Publicat 26 Apr 2006 | Reactualizat 26 Mai 2006 | Expiră 27 Mai 2006

Development manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- candidati energici si flexibili
- studii superioare
- abilitati de relationare cu clientii
- promovarea serviciilor firmei (redactare de prezentari, sustinere in fata clientilor si partenerilor a ofertelor/produselor etc )
- initiativa
- bune capacitati organizatorice
- disponibilitatea pentru deplasari in tara

Descrierea jobului

Rolul ocupantului postului va fii de coordonare activitatilor de dezvoltare ale firmei , pt creare de noi puncte de desfacere.

Oferim
- un mediu de lucru placut si prietenos
- un pachet salarial onest cu posibilitate de crestere in functie de rezultate
- oportunitati de dezvoltare personala si profesionala

Firma cu experienta de 5 ani in industria de retail , domeniul incaltaminte pt femei cu activitate in 3 orase din tara

Expirat
Development manager  -  SC WALKERS COM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles