de ani Fără Frică...

Publicat 19 Feb 2008 | Reactualizat 19 Mar 2008 | Expiră 21 Mar 2008

Development manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare, studiile in domeniul medical constituie un avantaj
Experienta in vanzarea serviciilor medicale
Experienta in coordonare personal
Disponibilitate de deplasare in teritoriu
Capacitatea de a stabili si atinge obiective
Spirit antreprenorial si flexibil
Nivel crescut al responsabilitatii si maturitatii

Descrierea jobului

* Elaborarea unui plan de strategii de comunicare a serviciilor medicale

* Negocierea, incheierea si urmarirea derularii contractelor cu clientii noi

* Stabilirea si mentinerea legaturilor cu clientii

* Intocmire rapoarte de activitate catre Administratorii Clinicilor si Country Mangerul Biosooft

* Monitorizarea atenta a domeniului de servicii medicale

* Administrare personal clinica

* Stabilirea bugetului alocat impreuna cu Administratorii Clinicilor si gestionarea lui.

* Management eficient al activitatii din punct de vedere al obiectivelor si al parametrilor de performanta

Compania ofera servicii de marketing farmaceutic si resurse umane. Pentru mai multe detalii puteti accesa site-ul nostru:
www.gotosolution.com

Expirat
Development manager  -  GTS SOLUTION

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles