de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2008 | Reactualizat 10 Feb 2008 | Expiră 11 Feb 2008

DEVELOPMENT MANAGER RETEA CLADIRI BIROURI

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate, avantaj management-marketing;

- Aspect si tinuta business;

- Experienta de minim 2 ani in vanzari, de preferat in real estate (zona cladiri de birouri);

- Capacitatea de organizare si excelente abilitati de time management ;

- prioritizare si incadrare in termene;

- Abilitati de comunicare, prezentare si negociere;

- Persoana dinamica, orientata spre rezultate si perseverenta in atingerea obiectivelor;

- Rezistenta la stress si sarcini multiple;

- Atitudine proactiva, entuziasm si motivatie

- Operare PC( pachetul MS Office -Word, Excel, Power Point, Outlook Express);

- Cunostinte limba engleza, scris si vorbit - peste medie;

- Permis categoria B;

- Disponibilitate la un program flexibil;

- Disponibilitate imediata pentru angajare.

Descrierea jobului

negociaza si incheie contracte cu clientii (proprietari, dezvoltatori sau administratori de

cladiri de birouri), respectand politica si strategia companiei;

- urmareste modul de executie si finalizare al contractelor

- planifica si analizeaza vanzarile, realizeaza follow-up-ul si propune masuri de crestere a nivelului vanzarilor

- analizeaza piata si concurenta, prezinta rapoarte si propune masuri de crestere a vanzarilor pe baza feedback-ului obtinut

- mentine bune relatii de colaborare cu clientii si se preocupa in permanenta de dezvoltarea portofoliului de clienti

- contribuie la dezvoltarea imaginii brand-ului;

- identifica noi oportunitati dezvoltare

Din aprilie 2005, de când a fost înfiinţată, compania oferă servicii specializate de reclamă în lift. Prin introducerea în România, de către compania noastră, a acestui nou mijloc de expunere publicitară, ne propunem să îmbogăţim spectrul media atât la nivel de ţară cât şi regional.In acelaşi timp vrem sa ne menţinem poziţia de lider naţional al serviciilor de publicitate în lift. Organizaţia s-a clădit pe o echipă tânără, entuziastă şi cu un ridicat simţ al responsabilităţii, în lumina valorilor care stau la baza culturii noastre: profesionalism, flexibilitate, etică, pasiune şi prietenie.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

DEVELOPMENT MANAGER RETEA CLADIRI BIROURI  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles