Gratis

Developer Digitalizare

AGEXIM TRANSPORT & LOGISTICS

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate în domeniul IT.
  • Experiență minimă de 2 ani în dezvoltarea de software.
  • Cunoștințe solide în domeniul tehnologiilor, practicilor în domeniul transformării digitale și inovațiilor tehnologice.
  • Abilități excelente de programare, cunoștințe în Python și Java.
  • Cunoștințe avansate de Excel, inclusiv formule compuse, Pivot Table, VBA, Power Query și Power BI.
  • Conduită morală și profesională înaltă, integritate, inițiativă, responsabilitate și capacitate de lucru în echipă.
  • Capacitate de învățare rapidă a metodelor noi de lucru și de organizare.

Descrierea jobului

  • Identificarea, evaluarea și selecția soluțiilor software și hardware adecvate pentru digitalizarea și automatizarea proceselor organizaționale.
  • Optimizarea soluțiilor software și hardware existente.
  • Implementarea, testarea și suportul soluțiilor de digitalizare și automatizare.
  • Contribuție la dezvoltarea și implementarea strategiei de digitalizare și inovare.
  • Dezvoltarea și implementarea soluțiilor software pentru digitalizarea proceselor organizaționale.
  • Colaborarea strânsă cu echipele interne pentru identificarea nevoilor și oportunităților de digitalizare.
  • Testarea și depurarea aplicațiilor software pentru asigurarea funcționării corecte și a performanței optime.
  • Furnizarea de suport tehnic și asistență pentru utilizatorii finali.

AGEXIM este o companie romaneasca de transport, prezenta de mai mult de 15 ani pe piata transporturilor internationale rutiere de marfuri din Europa.

Agexim Transport & Logistics SRL colecteaza date cu caracter personal in procesul de recrutare. Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne scrieti la adresa gdpr@agexim.ro.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024