de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iun 2008 | Expiră 20 Iul 2008

Designer mobilier personalizat

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

studii superioare sau experienta in design;
- interior/mobilier;
- abilitatii in comunicare ;
- disponibilitate de dezvoltare profesionala ;
- cunostiinte programe de prezentare amenajari reprezinta un bonus ;
- experienta anterioara in design si/sau proiectare mobilier sunt un bonus ;
- permis de conducere cat.B -este un bonus ;

Descrierea jobului

Se doreste crearea echipei de lucru pentru noul showroom din Cluj Napoca si dezvoltarea echipei in celelalte orase.
- Consilierea clientilor in alegerea variantei optime de amenajare a spatiului.
- Intocmirea proiectului de amenajare si executarea de schite de mobilier din PAL si MDF;
- Identifica nevoile clientilor, efectuarea de masuratori la sediul clientului; efectuarea proiectului din punct de vedere al functionalitatii si designului; prezentarea proiectului catre client.
- Incheierea contractelor cu clientii si urmarirea derularii acestora.

Descrierea companiei

Centre de prezentare mobila personalizata:
NOU -CLUJ NAPOCA -Centrul MOBILIA CENTER
Bucuresti -Mall Home&Design ;
Baia Mare -Magazine Confort
Satu Mare -Magazine Confort
Productie mobila din PAL si MDF.
Fabrica de Mobila Confort, situata in Baia Mare, strada Fabricii nr.8, este dotata cu o tehnologie de varf pentru productia de mobilier. Proiectarea si fabricatia sunt asistate de calculator (CAD-CAM) iar gestiunea informatiei este si aceasta informatizata. Fabrica dispune si de un modern sector de vopsire a MDF. Competenta si calificarea inalta a personalului din compartimentele de conceptie, productie si montaj precum si a celui din serviciile suport permit punerea in valoare a tehnologiei moderne in realizarea prompta si de calitate a mobilierului cerut de clienti

Expirat
Designer mobilier personalizat  -  TRINOM-CONFORT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles