Publicat 15 Mar 2019 | Expiră 15 Apr 2019

DESIGNER INTERIOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent al Facultatii de Arhitectura;
  • Cunoasterea programelor Archicad, 3D Max, Photoshop, AutoCad Microsoft Office, programe de randare, etc;
  • Persoana responsabila, cu dorinta de implicare in toate stadiile proiectului;

Descrierea jobului

• Design interior - concept, randare, tur virtual - vizualizare arhitecturala;
• Intelege nevoile clientului si ale spatiului si propune solutii profesioniste functionale, estetice, adaptate bugetului dezvoltatotului sau clientului;
• Prezinta randari care sa ajute clientul sa-si vizualizeze spatiul amenajat;
• Transmite echipei de proiect deciziile finale ale clientilor;
• Urmareste derularea lucrarilor pe santier;
​• Intocmeste relevee pentru spatii noi si existente;
• Realizeaza un proiect integral, de la masuratori spatiu pana la randare 3D (plus calcularea necesarului de materiale de constructie)

Suntem o firma de constructie cu proiecte aflate in derulare in diverse faze de executie atat in Bucuresti cat si in Bragadiru.
Birourile companiei se afla in Bragadiru, jud.Ilfov.

Expirat
DESIGNER INTERIOR  -  ECOSYSTIMA CONSTRUCT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles