Publicat 20 Nov 2019 | Reactualizat 18 Dec 2019 | Expiră 21 Dec 2019

Designer de Produs - Web Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte bune despre fotografie si design. Dezvoltarea de proiecte grafice in Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign. Cunostiinte DTP. Cunostinte bune de WEB Design.
Dornic sa performeze, ordonat, orientat spre rezultate.

Descrierea jobului

Fire deschisa si sociabila, foarte dinamic, comunicativ. Dornic de avansare si realizare profesionala.

Vetro Design este o companie cu peste 50 de angajati, de 23 ani pe piata, importatoare de materiale medicale si stomatologice, produse de curatenie si igiena.

Expirat
Designer de Produs - Web Designer  -  VETRO DESIGN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles