de ani Fără Frică...

Publicat 28 Aug 2008 | Reactualizat 26 Sep 2008 | Expiră 28 Sep 2008

Designer de mobilier si interioare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana organizata, serioasa, cu spirit de echipa
- 3D MAX
- Autocad
- Corel/Photoshop sau Illustrator
- Limba engleza
- Avantaj: Permis de conducere categ B

Descrierea jobului

Relevee
Modelare 3D- amanajari interioare, mobilier
Detalii/Schite executie mobilier/Proiectare
Urmarire productie
Oferire consultanta executantilor

SUN DECO activeaza in domeniul productiei publicitare, amenajarilor interioare si productiei de mobilier.
Oferim un pachet complet de servicii de o inalta precizie, mentinand un raport optim calitate-pret.
Plecand de la servicii de creatie, precum conturarea schitei de idee, modelarea 3D si proiectarea obiectelor, continuand cu devizarea lucrarilor si executia propriu-zisa si concretizand in final in servicii de ambalare, transport si montaj, SUN DECO ofera obiective la cheie.

Expirat
Designer de mobilier si interioare  -  SUN DECO PROIECTE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles