Designer/Arhitect de interior in Constanta

Nobili Design - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent cursuri de specialitate sau al Facultatii de Arhitectura/Design
  • Cunostinte AutoCAD , 3DMax ,Vray, si alte ptograme de proiectare /randare(modelare 3D)
  • Experienta de lucru relevanta de minim 2 ani cu implicare in toate fazele de elaborare ale unui proiect de design
  • Persoana serioasa si responsabila cu dorinta de implicare in proiecte , de la concept pana la implementare
  • Cunoscator al pietei materialelor si tehnologiilor in constructii si amenajari
  • Abilitati de planificare , organizare control si rezolvare a problemelor
  • Capacitatea de a evalua, a lua decizii si a initia actiuni
  • Disponibil pentru deplasari in tara si strainatate
  • Cunoscator al limbii engleze nivel avansat pentru proiecte externeDescrierea jobuluiIdentificarea conceptului de design
  • Proiectarea si optimizare spatii interioare/exterioare in toate fazele - de la schite , partea tehnica , liste necesar materiale si produse , fise tehnice

Descrierea jobului

  • Modelare 3D a produselor folosite in proiect
  • Prezentarea randarilor si crearea mapei tehnice a proiectului
  • Planificarea , organizarea si coordonarea activitatii din cadrul proiectului supervizand direct echipele tehnice , consultantii si alti colaboratori implicati
  • Gestioneaza si coreleaza informatiile necesare solutionarii temei de proiectare.

Nobili Design este un studio de creatie specializat pe servicii de proiectare 3D design interior , furnizor de produse specifice amenajarilor si decoratiunilor interioare.
Cautam Arhitecti/Designeri de interior in Constanta pentru dezvoltarea echipelor de lucru.
Suntem firma specializata in servicii de design interior, arhitectura interioare cu acoperire nationala. Pagina web Nobili

Publicat 18 mai 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos