de ani Fără Frică...

Publicat 24 Iul 2008 | Reactualizat 22 Aug 2008 | Expiră 24 Aug 2008

Designer / Agent vanzari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Posturi disponibile exclusiv absolventiilor promotiei 2008 !

Doar dacă ai absolvit o facultate şi eşti EXTREM de
pasionat de PUBLICITATE, DESIGN sau vrei să arăţi
cât de convingător eşti în vânzări, trimite un CV*
însoţit de o fotografie recentă la: office@publibus.ro

Descrierea jobului

- cunostinte medii de lucru cu aplicatii conexe programarii web (Adobe Photoshop, Adobe Image Ready, Macromedia Flash ...)
- creativitate, originalitate, autonomie in gasirea si implementarea de solutii software
- abilitati de comunicare, capacitate de ierarhizare a prioritatilor si incadrare in termene limita, lucru in echipa
- limba engleza nivel mediu
- absolvent sau student in an terminal la o facultare de profil IT
- abilitati de comunicare, usurinta in initierea si sustinerea facila a relatiilor interpersonale
- ambitie, spontaneitate, atitudine pozitiva, usurinta de a asimila cunostinte de factura tehnica

PUBLIO PROMOTION este o agenţie de publicitate full service, independentă,
înfiinţată în anul 2006. Scopul nostru principal este să adăugăm valoare brandurilor
clienţilor noştri, să creăm legături puternice între acestea şi consumatori.
Suntem o agenţie consumer oriented. Creativitatea la noi este un mijloc, nu un scop.
De doi ani colaborăm strâns cu agenţii de publicitate puternice din Bucureşti şi Iaşi.
Oferim servicii şi produse în domeniul publicităţii şi promovării, într-o formulă
completă: analiză - strategie - creaţie - producţie.

Expirat
Designer / Agent vanzari  -  S.C. INFO ”CD” S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles