Publicat 16 Oct 2019 | Reactualizat 15 Nov 2019 | Expiră 16 Nov 2019

Desenator Tehnic HVAC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniul tehnic, specializarea: instalatii constituie un avantaj
Cunostinte de desen tehnic in programe de proiectare de tip CAD.
Cunostinte avansate de operare PC (Word, Excel, Power Point, etc.).
Cunostinte de limba germana, nivel conversational constituie un avantaj
Bune abilitati de comunicare si relationare; capacitatea de a lucra in echipa.
Excelente abilităţi de analiză şi sinteză a datelor şi informaţiiilor.
Capacitate de a identifica soluţii şi de a lua decizii.
Abilitatea de a gestiona multiple proiecte/activitati simultan.
Orientare spre calitate şi atentie la detalii.

Descrierea jobului

Posibilitatea de a lucra cu o echipa profesionista, tanara si dinamica.
Posibilitate de avansare in cariera.
Posibilitatea de relocare in unul dintre cele 13 sedii din Germania.
Pachet salarial motivant, in functie de experienta si performanta.
Bonusuri anuale in functie de rezultate

FC-Gruppe fiind una dintre cele mai mari firme de proiectare din Germania este o intreprindere modernă de consultanta si proiectare cu sedii in 13 orase din Germania si un numar de peste 270 de angajati, cu un accent mărit pe energie, tehnologie si inovație.

Detalii despre viziunea firmei www.fc-gruppe.de

Expirat
Desenator Tehnic HVAC  -  FC-Gruppe

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles