Publicat 24 Feb 2015 | Expiră 28 Mar 2015

Desenator tehnic / Tehnician proiectant

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Desenator Tehnic / Tehnician Proiectant cu EXPERIENTA IN PROIECTARE ECHIPAMENTE PETROL SI GAZE DE MINIM 1 AN, stapaneste foarte bine programele de proiectare desene AutoCAD: AutoDesk Inventor. Foloseste cu usurinta programele Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint etc.

Descrierea jobului

Descrierea competentelor si sarcinilor principale ale postului:
- Realizeaza documentatie grafica si desene specifice 2d si 3d asistat de calculator si coordonat de catre inginerul proiectant, pentru echipamente de gaz si petrol;
- Are cunostiinte de desen tehnic la nivel avansat, fiind capabil sa realizeze desene de ansamblu pe baza schitelor date de proiectant ,
- Extrage desene de executie din desenele de ansamblu si de asemenea sa realizeze detalii din desenele de executie
- Foloseasca cu usurinta schitele tehnice,
- Foloseste cu usurinta programele Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint etc.

Suntem liderul national in producerea de aparatura si echipamente destinate industriei gazeifere si petroliere.
Suntem compania moderna cu capital integral privat si cu o traditie de peste 85 ani in domeniul tratarii, reglarii si masurarii gazelor naturale.
Suntem furnizorul complet in proiecte de tip lucrare la cheie pentru industria gazelor naturale oferind proiectare, executie, instalare, punere in functiune si intretinere, toate orientate catre nevoile fiecarui client in parte.
Gasiti toate detaliile despre companie pe website: www.armaxgaz.ro.

Expirat
Desenator tehnic / Tehnician proiectant  -  Armax Gaz SA