Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 06 Feb 2019

Desenator Allplan

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Sa posede obligatoriu cunoştinţe si experienta pentru programele: Allplan, Microsoft Office;
• Sa posede capacitatea de respectare a termenelor;
• Sa fie responsabil si sociabil;
• Sa posede capacitatea de a lucra in echipa;

Descrierea jobului

SARCINI ȘI RESPONSABILITĂȚI:

• Intocmeste plansele de executie conform indicatiilor primite de la inginerii proiectanti ;
• Respecta sugestiile si observatiile primite de la inginerii proiectanti;
• Informeaza responsabilul de proiect cu privire la impedimentele apărute în munca proprie şi în munca echipei;
• Printeaza şi împătureste planşele intocmite;

SC CRIHAN CONSTRUCT SRL ACTIVEAZA IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOR DIN 2008. ECHIPA S-A MARIT DE LA AN LA AN IAR DEPARTAMENTUL DE PROIECTARE A BENEFICIAT DE SOFTURI MODERNE DE PROIECTARE MENITE SA CREASCA NIVELUL DE CALITATE AL PROIECTELOR ELABORATE. CA SI URMARE A ACTIVITATII NOASTRE , BENEFICIEM DE NUMEROASE APRECIERI DIN PARTEA CLIENTILOR NOSTRII : PESTE 300 DE INVESTITORI PRIVATI ( PERSOANE FIZICE, PERSOANE JURIDICE - DANONE, REGENCY, AIVA, KLAUSS FASHION, SAONIKA DEVELOPMENT, PINACLE DEVELOPMENT, PARCIS, KARPATEN TURISM, ETC ) , FIRME IMPORTANTE DE CONSTRUCTII ( S+B, AKTOR, ATHENAEUM CONSTRUCT, META META, MANTOR, OMNICRON CONSTRUCT, COMNORD, SAGEX, ARC CONCEPT INVEST, TERRATEST, ANDAC ) , AUTORITATI SI INSTITUTII PUBLICE ( CONSILIUL JUDETEAN ILFOV, PRIMARIA AFUMATI, CRAB, SPITALUL GRIGORE ALEXANDRESCU, PENITENCIARUL JILAVA, PENITENCIARUL RAHOVA ETC).

Expirat
Desenator Allplan  -  Crihan Construct S.R.L.