Publicat 27 Iul 2019 | Expiră 27 Aug 2019

Dermatopigmentist (micropigmentare) cu experienta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

​Daca esti pasionata de ceea ce faci si iti doresti sa evoluezi alaturi de o echipa de profesionisti, asteptam CV-ul tau + portofoliu de lucrari realizate de tine.

Descrierea jobului

Abilitatile necesare:
- micropigmentarea sprancenelor, buzelor si pleoapelor (eyeliner)

BENEFICII:

- Program de lucru flexibil;
- Salariu motivant + bonusuri din performante;
- Mediu de lucru placut;
- Echipa de profesionisti;
- Locatie centrala;

Descrierea companiei

"Frumusetea vine din interior"

AESTHETE este un nou concept pe piata romaneasca care combina Tratamentele de Frumusete de ultima ora cu Nutritia si Dezvoltarea Personala care impreuna garanteaza succesul interventiilor din Clinicile noastre.

Privim dincolo de limitele fizice ale corpului uman si impreuna cu cele mai Noi Tehnologii si Echipa de Top Profesionisti vom oferi clientilor tratamente personalizate care vor spori efectul rezultatelor prin metodele de detoxifiere asociate fiecarui tratament care vor accelera regenerarea.

Expirat
Dermatopigmentist (micropigmentare) cu experienta  -  ELIXIR GARDEN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles