Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 26 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

DECORATOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Criterii privind calitatile personale : interes fata de munca sa; interes fata de produsele raionului; disponibilitate fata de client si fata de echipa; rigurozitate; autonomie ; creativitate, simt estetic.
  • Cerinte psihologice: rezistent la stres, empatic, adaptabil, resurse si abilitati creative, imaginatie tridimensionala, activ, comunicativ, cu spirit analitic, comunicativ.
  • Cunostinte : de baza pentru utillizarea programelor de grafica (Corel, Draw, Adobe, Photoshop); despre materialele folosite la decorarea unui magazin; de preferat absolventi ai liceelor de arta.

Descrierea jobului

  • Asigura semnalizarea magazinului;
  • Asigura afisajele, inscriptiile interioare si exterioare conform regulilor de semnalizare;
  • Asigura productia si implantarea decoratiilor;
  • Asigurarea afişajelor din interiorul şi exteriorul magazinului;
  • Verificarea zilnica a elementelor decorative/afiselor din magazin si inlocuirea celor greşite sau deteriorate;
  • Conformitatea afişelor realizate cu standardele magazinului.

Auchan Retail este unul dintre cele mai importante lanturi comerciale, locul 11 in lume, prezent in 17 tari, cu peste 900 hipermarketuri si aproape 330.000 de angajati. Auchan Retail Romania detine si alte canale de cumparaturi: supermarketuri, proximitate si comert online.
Primul magazin din tara noastra a fost deschis la 7 noiembrie 2006, in cartierul Titan, iar în prezent Auchan Romania numara 33 de hipermarketuri si 10.000 de angajati.
Suntem comercianti indrazneti! Succesul nostru l-am realizat cu oameni ca tine: motivati, implicati, responsabili si ambitiosi. Daca iti doresti sa activezi intr-un mediu de lucru civilizat si colegial, cu numeroase posibilitati de implinire profesionala, trimite CV-ul tau.

Expirat
DECORATOR  -  Auchan CONSTANTA MARITIMO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles