Publicat 29 Dec 2014 | Reactualizat 26 Ian 2015 | Expiră 30 Ian 2015

DECORATOR MAGAZIN

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvent/a studii medii,
-cunostinte solide de utilizare a programelor de grafica (preferabil Corel Draw),
-cunostinte despre materialele folosite la decorarea unui magazin,
-abilitati tehnice si practice,
-organizat/a,eficient/a.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :

-asigura afisajele din interiorul si exteriorul magazinului,
-cunoaste si respecta planul de semnalizare din magazin,
-cunoaste utilitatea materialelor si consumabilelor din stocul atelierului de decoratiuni,
-ia masuri in privinta schimbarii afiselor deteriorate sau gresite,
-se asigura ca afisele plasate in incinta sau in afara magazinului prezinta o imagine conforma cu standardele magazinului,
-achizitioneaza , conform procedurii, materialele si consumabilele necesare atelierului de decoratiuni.

BENEFICII:
-pachet salarial atractiv,
-prime trimestriale in functie de rezultate,
-training intern,
-mediu de lucru dinamic si placut.

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 13 tari si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei aproape 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.
Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre. Ai urmatoarele variante de a ne trimite CV-ul tau: * Aplici direct pe site la acest job * sau completezi direct formularul electronic CV online de pe site-ul www.auchan.ro

Expirat
DECORATOR MAGAZIN  -  AUCHAN ROMANIA SA