Gratis

Declarant Vamal cu Experienta

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm un declarant vamal cu experiență pentru a se alătura echipei noastre din Cluj Napoca. Compania noastră, cu peste două decenii de activitate în domeniu, este în căutarea unui profesionist dedicat, cu cunoștințe solide în domeniul vamal, capabil să lucreze în echipă și orientat către satisfacerea clienților.

Cerințe:
  • Experiență anterioară în domeniul vamal
  • Cunoștințe solide în legislația vamală și procedurile asociate
  • Abilități excelente de comunicare și lucrul în echipă
  • Orientat către satisfacerea clienților și rezolvarea eficientă a problemelor
  • Atitudine proactivă și capacitate de adaptare la schimbare

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Oportunitatea dezvoltării carierei într-un mediu dinamic și stimulativ
  • Pachet salarial atractiv, cu salariu net între 4000 și 5000 de lei
  • Bonuri de masă în valoare de 40 de lei
  • Prime bi-anuale
  • Asigurare medicală
Dacă îndepliniți cerințele și sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră . Vă mulțumim pentru interesul acordat!

Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru continuu în domeniul vamal și logistic.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.