Publicat 13 Iun 2017 | Expiră 15 Iul 2017

Data Entry

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana sociabila, pro-activa, serioasa si ambitioasa.

Cerinte:

  • Nivel mediu sau avansat de cunoastere a limbii Engleze
  • Persoana atenta la detalii
  • Rapiditate in web browsing

Descrierea jobului

Jobul consta in preluarea, editarea si adaugarea de informatii in cadrul unui portal web, portalul si informatiile sunt in limba Engleza.

Beneficii:

  • Training
  • Program flexibil
  • Posibilitatea de a lucra de acasa dupa o perioada
  • Salariu: 450€ / luna + Bonus (in cazul in care se depaseste targetul)
  • Posibilitate de avansare

Suntem o firma mica in curs de dezvoltare axata pe servicii de grafica si activitati ale portalurilor web cu colaborari in Singapore, SUA si Romania. Suntem in curs de formare a unei echipe tinere sociabile, serioase si ambitioase.

Expirat
Data Entry  -  LssMedia

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles