Customer support

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

​Noi suntem Asfalt Uscat - distribuitor si magazin online de echipamente si accesorii moto si ne marim echipa de suport clienti.

Ne cautam un nou coleg sau o colega in echipa noastră, jobul este de birou si presupune consilierea telefonica a clientilor si oferirea de suport in alegerea echipamentelor, accesoriilor si pieselor moto.

Ne-ar placea o persoana pasionata de domeniul moto, ordonata si careia ii place sa stea de vorba cu oamenii. Experienta in vanzarea pieselor auto/moto sau cunostintele de mecanica pot constitui un avantaj.

Noi suntem oameni faini iar biroul nostru e in Bucuresti, la 15 de mers pe jos de la metrou Anghel Saligny, foarte aproape de Ikea Pallady. Programul este de luni pana vineri de la 09:00 la 17:00, in week-end nu lucram pentru ca ne plimbam cu motoarele :)

Te asteptam in echipa noastra!

Asfalt Uscat este magazin online si distribuitor de echipamente, accesorii si piese moto.

Publicat 6 ian. 2022 Reactualizat 3 feb. 2022 Expiră 5 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos