Gratis

Customer Service Representative

PALLET EXPRESS S.R.L.

Candidatul Ideal

Viitorul coleg/colega va face parte din cadrul echipei Compliance (incadrat ca Assistent Compliance).

Cum ne dorim sa fie:
  • Orientat spre client si proactiv
  • Abilitati excelente de comunicare verbala si in scris
  • Flexibil, ambitios
  • Experienta in relatia cu clientul si call center (prezinta avantaj)
  • Cunostinte Microsoft Office (Excel, Outlook, Power Point)

Descrierea jobului

Atributii principale:
  • Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor
  • Tratarea situatiilor primite prin e-mail
  • Gestionarea solicitarilor primite din partea acestora
  • Identificarea nevoilor clientilor si procesarea solicitarilor acestora in sistemele interne Pall-Ex
  • Furnizarea de informatii in legatura cu serviciile oferite de companie
  • Activitati de back-office
  • Intocmirea de rapoarte si stabilitrea unui plan pentru a creste calitatea serviciilor oferite
  • Efectuare sondaje de opinie pentru a masura gradul de satisfactie al clientilor Pall-Ex Romania referitor la serviciile asigurate de Retea
Ce oferim:
  • Salariu fix
  • Bonus in functie de performanta
  • Tichete de masa
  • Asigurare medicala privata

Rețeaua Pall-Ex reunește cele mai performante companii de transport și distribuție din România, ceea ce oferă o gamă de servicii personalizate pentru transportul paletizat al mărfurilor dumneavoastră.

Rețeaua noastră este într-o permanentă dezvoltare. Astfel oferim clienților posibilitatea de a trimite mărfuri în toată Europa, rapid și cu termene de livrare garantate, prin conexiunea noastră hub-to-hub.

Alături de ceilalți parteneri, ne dorim sa creăm o rețea de distribuție inovativă, integrată și eficientă, la nivelul întregului continent.

Notificare GDPR :

Prin trimiterea CV-ului către adresele noastre de înregistrare vă manifestați ACORDUL EXPLICIT pentru procesarea datelor dumneavoastră doar în scopurile impuse prin legislația muncii. În conformitate cu Politica noastră de confidențialitate, Pallet Express (Pall-Ex) prelucrează date cu caracter personal ale candidaților doar în scopuri reglementate prin Codul Muncii sau alte activități pentru care există un temei legal.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024