Publicat 08 Oct 2019 | Reactualizat 07 Nov 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Customer Service Representative - PB Alliance Agency

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cunostinte si/ sau intelegere a sistemelor de vanzari si logistice;
  • Activitate in order handling;
  • Cunostine de limba engleza nivel avansat;
  • Abilitate de lucru cu deadline-uri si obiective;
  • Experienta solida in utilizarea Microsoft Office (Excel, Word, Power Point, Outloook);
  • Studiile superioare constituie un avantaj;
  • Spirit de echipa;
  • Adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic;
  • Atentie la detalii;
  • Experienta in domeniile tipografic, al ambalajelor, vanzari de hartie/carton constituie un avantaj

Descrierea jobului

  • Gestioneaza si monitorizeaza derularea in conditii optime a comenzilor si livrarilor de la fabricile si centrele logistice europene ale grupurilor Sappi si Metsa Board catre clientii din Romania;
  • Raspunde solicitarilor legate de termene de livrare, comenzi in derulare, stocuri disponibile;
  • Mentinerea legaturii cu companiile partenere;
  • Contribuie la generarea rapoartelor de vanzari
Beneficii:
  • Nivel de salarizare atractiv (in zona superioara a intervalului mentionat in anunt);
  • Bonusuri de performante si realizarea obiectivelor;
  • Posibilitate de dezvoltare a unei cariere in cadrul unui mediu cu interactiune multinationala;

PB Alliance Agency este o companie cu o prezenta de 20 ani in domeniul industriei hartiei si cartonului,
iar produsele pe care le promovam se bucura de o notorietate ridicata pe segmentele de piata in care
activam.
In acelasi timp, avem ca obiectiv strategic extinderea pe pietele invecinate, unde suntem deja prezenti cu
anumite produse. Oamenii sunt valoarea adăugată a companiei noastre. Suntem o echipa de tineri
profesionisti, pasionati si dedicati activitatilor si responsabilitatilor zilnice, deschisi, flexibili si orientati catre
clienti. In calitate de reprezentant pentru Romania al unor producatori de elita la nivel european si
international, Sappi Europe si Metsa Board , ne bucuram in prezent de pozitia de lider al pietei de profil.

www.sappi.com

www.metsaboard.com

www.pballiance.ro

Expirat
Customer Service Representative - PB Alliance Agency  -  PB Alliance Agency SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles