Publicat 25 Nov 2019 | Reactualizat 25 Dec 2019 | Expiră 26 Dec 2019

CUSTOMER RELATIONS OFFICER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce asteptari avem de la tine:

- Buna comunicare interpersonala;
- Atitudine prietenoasa, pozitiva si constructiva;
- Atitudine empatica si receptiva la solicitarile clientilor;
- Sa iti placa sa oferi suport celorlalti si sa lucrezi in echipa;
- Sa fii calm si dispus sa ajuti clientii in legatura cu solicitarile acestora;
- Sa ai abilitati bune de comunicare scrisa si verbala;
- Atentie la detalii;
- Abilitati de ascultator activ si atitudine proactiva in preluarea solicitarilor;
- Adaptabilitate la nou si situatii neprevazute;
- Cunostinte bune de operare PC (MS Office: Word, Excel, Outlook).

Descrierea jobului

Ce iti oferim:

- Oportunitatea de a face parte dintr-o companie in continua dezvoltare;
- Job de tip office la sediul companiei, intr-un mediu de placut si prietenos;
- Ocazia de a-ti imbunatati abilitatile de comunicare si de lucru;
- Contract full-time, pe perioada nedeterminata;
- Feedback permanent.

Responsabilitati

- Preluarea si solutionarea solicitarilor clientilor, majoritatea online;
- Comunicarea telefonica sau pe e-mail cu clientii acordandu-le suport;
- Prelucrarea informatiilor conform regulilor interne ale firmei;
- Respectarea termenelor de solutionare a solicitarilor;
- Colaborarea eficienta si constructiva cu colegii si managerii din diverse departamente pentru a raspunde solicitarilor primite;
- Gestionarea relatiilor cu clientii astfel incat imaginea companiei sa aiba in permanenta de castigat.

Maxigel este unul din principalii furnizori de echipamente alimentare, HORECA si frigorifice din Romania. Compania noastra dispune de o infrastructura puternica, avand filiale si showroom-uri ce acopera intreg teritoriu Romaniei in Bucuresti, Ploiesti, Cluj, Constanta, Iasi, Sibiu, Brasov, Timisoara, Craiova, Oradea si Pitesti. Maxigel ofera in permanenta servicii de consultanta, proiectare, finantare, livrare prin intermediul propriilor masini de transport, service si mentenanta echipamentelor furnizate la nivel national. Societatea noastra isi desfasoara activitatea in conformitate cu cele mai inalte standarde europene prin implementarea sistemului de management integrat calitate-mediu ISO 9001 si ISO 14001, certificat international de Societatea Germana de Certificare a Sistemelor de Management DQS. Maxigel targheteaza segmentele premium si mediu ale pietei oferind echipamente ale celor mai importanti producatori din domeniu din Italia si Germania.

www.maxigel.ro

Expirat
CUSTOMER RELATIONS OFFICER  -  MAXIGEL Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles