Customer Care With Italian - Remote

Manpower Romania - 2 poziții
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Manpower recruteaza pentru unul dintre clientii sai, Customer Care With Italian - Banking Industry.
In prezent se lucreaza Remote, cu posibilitate de transformare in varianta hibrid.

Cerinte:
  • Obligatoriu cunostinte limba italiana nivel avansat, preferabil si limba engleza nivel mediu;
  • Cunostinte bune pachet Microsoft Office;
  • Disponibilitate pentru lucrul in ture, de zi si de noapte + 2 weekend-uri pe luna;
  • Programul de lucru este stabilit de catre managerul de departament cu 1 luna inainte;
  • Absolvent de studii liceale sau superioare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Serviciile oferite sunt de informare si / sau suport pentru diferite produse bancare (blocare card, tranzactii, POS, aplicatii de Online Banking, carduri debit/credit);
  • Gestionarea activitătilor operative stabilite pe baza obiectivelor și a priorităților;
  • Documentarea informatiilor legate de apel în conformitate cu procedurile standard de operare;
  • Oferirea de solutii adaptate fiecarei probleme intalnite in conformitate cu procedurile companiei si nevoile clientilor;
  • Respectarea standardele de calitate ale companiei in ceea ce priveste raportul cu clientii sai.

Beneficii:
  • Salariu fix motivant - peste media pietei;
  • Spor de weekend - 95 ron net/zi lucrata;
  • Spor de noapte - 75% pe ora/noapte;
  • Bonuri de masa in valoare de 30 lei/zi lucrata;
  • Orele suplimentare si sarbatorile legale platite cu 200%;
  • 21 zile de concediu/an minim in functie de vechimea in munca;
  • 24 ore libere platite/an pentru timp personal;
  • Bonus de performanta anual si semestrial.

Bun venit într-o lume a oportunităților. Bun venit la Manpower!

Căutați provocări noi și captivante în carieră? Manpower vă ajută să luați strada potrivită pe drumul spre succes!
Găsiți răspunsul la provocările dvs. de angajare - vedeți cine vă caută abilitățile! Înscrie-te acum pe www.manpower.ro!
ManpowerGroup România este unul dintre liderii în soluții inovatoare pentru forța de muncă, creând și furnizând servicii care îi ajută pe clienți să-și atingă obiectivele de afaceri și de forță de muncă, sporindu-și în același timp competitivitatea.
ManpowerGroup este prezent în România din 2003, cu filiale în București, Timișoara, Brașov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești și Pitești.
Pentru mai multe informații, puteți accesa www.manpower.ro sau vizitați-ne pe Facebook la ManpowerGroup România.

Publicat 5 Aug. 2022 Reactualizat 12 Aug. 2022 Expiră 4 Sept. 2022