Publicat 05 Apr 2021 | Reactualizat 28 Apr 2021 | Expiră 28 Apr 2021

Customer care specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești o persoană deschisă care comunică cu ușurință ?
Ai o atitudine înclinată spre client?
Vrei să te dezvolți profesional și personal pe termen lung?
#beblitzer

Profilul tau:
- Este esential sa ai o voce placuta;
- Comunici clar si eficient;
- Ai o atitudine pozitiva;
- Ai experienta pe o pozitie asemanatoare, de customer support;
- Esti orientat catre clienti;
- Esti o persoana rabdatoare.

Descrierea jobului

In cateva cuvinte, responsabilitatile tale:
- Preluarea apelurilor si cererilor venite din partea clientilor;
- Identifici si solutionezi nevoile clientilor;
- Propui oferte customizate, in functie de nevoile clientilor;
- Oferi informatii corecte;
- Actualizezi baza de date a companiei, din urma informatiilor primite.

Beneficiile tale:
- Sustinere si suport constant din partea intregii echipe;
- Training specializat, pentru dictie si comunicare eficienta;
- Oportunitati de dezvoltare;
- O echipa tanara.

Blitz reprezinta de un deceniu pe piata imobiliara clujeana un reper in ce priveste calitatea si diversitatea serviciilor imobiliare, oferite printr-o retea extinsa de agenti imobiliari specializati, supusi continuu unor procese de crestere si dezvoltare profesionala.

Fiind cea mai importanta agentie imobiliara din Cluj, ne caracterizeaza orientarea spre nevoile fiecarui client, motiv pentru care ne diversificam si personalizam permanent gama de servicii integrate de consultanta imobiliara, astfel incat clientii nostri sa castige timp, sa depuna efort minim si sa primeasca cat mai mult posibil, inainte, in timpul si dupa finalizarea tranzactiei imobiliare.

Expirat
Customer care specialist  -  SC. BLITZ NETWORK SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles