Publicat 12 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 13 Iul 2019

CUSTOMER CARE REPRESENTATIVE-SPANISH

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare (finalizate sau in curs de finalizare)
-Cunoştinţe avansate de limba SPANIOLA (scris si vorbit) – OBLIGATORIU
-Cunostinte medii de engleza (scris si vorbit)
-Abilităţi foarte bune de operare PC (MS Office, aplicatii Web)
-Disponibilitate pentru lucru in ture

Descrierea jobului

COMPETENTE CERUTE:
- Aptitudini excelente de comunicare
- Atitudine pozitivă, flexibilitate
- Atentie distributiva, capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan
- Spirit de echipa si orientare catre rezultate
- Furnizarea de informaţii si asistenţă clientilor prin corespondenţă electronică sau prin telefon
- Oferirea informaţiilor corecte într-o manieră profesionistă
- Orientare continuă către client

OFERTA (bonusuri/beneficii):
- Training platit
- Salariu atractiv
- Bonusuri pentru persoanele responsabile si ambitioase
- Posibilitatea de dezvoltare intr-o companie cu un colectiv tanar si dinamic

Descrierea companiei

Activitati de servicii suport

Expirat
CUSTOMER CARE REPRESENTATIVE-SPANISH  -  Internet Marketing On-line