Gratis

Customer Care Specialist

RIVOG TG S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

• Abilități excelente de comunicare, atât verbale dar mai ales în scris;
• Nivel mediu de cunoastere a limbii engleze, atat scris, cat si verbal;
• Fluent în limba română, cu precădere în gramatica limbii române;
• Capacitatea de a lucra fără supraveghere (abilitatea de a prioritiza, planifica, executa și de stăpânire de sine);
• Atitudine pozitivă, calmă și răbdătoare, capacitatea de a lucra eficient sub presiune;
• Capacitate de organizare, flexibilitate și adaptabilitate la un climat de muncă dinamic.

Descrierea jobului

• Abilitatea de a asista eficient clienții fără supraveghere, folosind simultan toate metodele de comunicare disponibile (chat, e-mail, telefon), ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄cu scopul de a rezolva în mod proactiv orice solicitări legate de jocuri, mize, tranzacții financiare și alte produse sau servicii oferite de către companie;
• Abilitatea de a interpreta precis solicitarea clientului, prin întrebări specifice, adresate într-un mod amabil și profesionist, și de a oferi soluții rapide și corecte;
• Colectarea eficientă a feedback-ului cu privire la produsele și serviciile TotoGaming.ro, prin contactarea proactivă a clienților, folosing toate mijloacele de comunicare disponibile;
• Oferirea unui nivel ridicat de asistență atât clienților, cât și colegilor, participând activ la coeziunea echipei;
• Atingerea unui nivel ridicat de performanță în prestarea serviciilor, prin atingerea indicilor de performanță;
• Identificarea și raportarea defecțiunilor și a întreruperilor de servicii către departamentele abilitate;
• Cunoașterea și respectarea regulilor și instrucțiunilor din cadrul Regulamentului Intern RIVOGTG;
• Alte îndatoriri comunicate de către managementul superior.

Ce oferim:

• Asigurare medicala;
• Tichete de masa;
• Bonus de Paste;
• Bonus de Craciun;
• 23 de zile de vacanta;
• 1 zi libera platita de TotoGaming de ziua ta;
• 1 zi libera platita de TotoGaming pentru analizele medicale anuale;
• Program de bonusare pentru referinte;
• Instruire profesionala platita de companie;
• Beneficii aniversare;
• Evenimente speciale la birou.

TotoGaming este mai mult decât o companie din industria de iGaming. Suntem o comunitate de campioni, unită printr-o viziune comună a excelenței și pasiunii pentru activitatea pe care o desfășurăm. Motto-ul nostru, Destinația Campionilor, nu este doar un slogan, e un mod de viață impregnat în tot ceea ce facem.

Cultura organizațională a companiei își are rădăcinile în Starea de Spirit a Campionilor - un set de valori care ne ghidează fiecare interacțiune și decizie: Politețe și Modestie, Comunicare și Colaborare, Efort și Perseverență, pentru a numi doar câteva.

TotoGaming și-a luat angajamentul să aducă bucurie și entuziasm jucătorilor săi. Echipa din România colaborează îndeaproape cu colegi din întreaga lume, făcând schimburi de cele mai bune practici și impulsionând inovația la nivelul departamentelor.
Publicat 28 Mai 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 27 Iun. 2024