Publicat 21 Mai 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Customer Care Coordinator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Minim 2 ani experienta intr-o activitate de Vanzari / Customer service/ Receptie/ Marketing
  • Cunoasterea limbii engleze
  • Studii superioare
  • Excelente calitati de comunicare
  • Empatic si bun ascultator
  • Atitudine deschisa si proactiva
  • Atitudine entuziasta, orintare spre client, servire la standarde ridicate.
  • Abilitati de negociere si persuasiune
  • Este deschis spre a primi feedback si a invata continuu
  • Orientare catre detalii si capacitate de rezolvare a sarcinilor multiple.
  • Acuratete in vorbire si scriere in limba romana
  • Este orientat spre pregatire si perfectionare continua
  • Are o preocupare continua pentru studiu individual si autoeducare permanenta.
  • Team player
  • Cunostinte de utilizare a computerului, elaborare de corespondenta comerciala si de documente (word, excel, ppt).
  • Aspect fizic placut, ingrijit si profesionist

Descrierea jobului

Customer Care Coordinator este principalul responsabil de interfata cu clientii, cu ofertarea si vanzarea catre clientii din centru.

  • Respecta si implementeaza politicile Centrului Fericirii, oferind serviciile cu maximum de profesionalism, in conformitate cu politicile si procedurile standard de customer care;
  • Respectul procesul de monitorizare si evaluare a clientilor pentru vizualizarea si constientizarea rezultatelor din programele urmate
  • Este responsabil direct pentru atingerea targetelor de vanzari specifice directe si prin coordonarea echipelor din centru spre atingerea obiectivelor de vanzari
  • Respecta si implementeaza procesul de vanzare al Centrului Fericirii sustinand si finalizand vanzarile de pachete, servicii si produse initiate de catre specialisti si terapeuti, in vederea cresterii veniturilor si a fidelizarii clientilor primite de la Managerul Operational
  • Verifica si realizeaza programarile si asigura comunicarea prompta cu clientii in vederea realizarii programarilor solicitate
  • Implementeaza cercetari interne, formulare si studii pentru a identifica feedback-ul clientilor fata de serviciile Centrului Fericirii si preferintele clientilor
  • Acorda asistenta oaspetilor, pentru rezolvarea problemelor si nevoilor si pentru a le oferi o experienta memorabila in incinta Centrului Fericirii
  • Propune managerului campanii si promotii interna, merchandising pentru fidelizare, recompensare clienti
  • Este responsabil de eficienta si profesionalismul actului de recomandare a intregii echipe
  • Supervizeaza zilnic activitatea receptiei
  • Verifica zilnic ca toate documentele clientilor sunt semnate, updatate la zi
  • Administreaza programatorul de terapii, baza de clienti, fisele personale, precum si toate toate documentele operationale, cu maxima responsabilitate
  • Comunica eficient si in spiritul organizatiei cu Receptia si Terapeuti

"Centrul Fericirii" este primul centru de transformare integrativă în care orice om poate să-și îndeplinească un obiectiv personal sau/și profesional sau să-și rezolve o situație de viață pentru evoluția sa.

Cum facem asta?

- prin pachete integrative de transformare;

- prin sesiuni specifice susținute de specialiști ca: nutriționiști, medici, fitoterapeuți, biofeedback terapeuți, psihoterapeuți, coachi, psihologi, fiziokinetoterapeuți

- prin workshop-uri/training-uri/cursuri de dezvoltare și formare;

- prin servicii pentru fizic: exerciții fizice, masaj, remodelare corporală, înfrumusețare, detoxifiere;

- prin produse sănătoase: suplimente alimentare naturale și bio, cosmetice bio;

- prin mediu de suport;

- prin evenimente de informare și socializare;

Credem ca fiecare om poate să evolueze continuu și să obțină împlinire personală prin maximizarea și atingerea potențialului integrat între toate ariile vieții.

Expirat
Customer Care Coordinator  -  Centrul Fericirii

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles