Gratis

Customeer Service Support

Sam Mills International S.A.

Candidatul Ideal

Limba Engleza - Scris si Vorbit – Nivel Avansat
Alta limba de circulatie internationala – Scris si Vorbit – Nivel Mediu/Avansat
Cunostinte Microsoft Office - Excel – Nivel Avansat

Descrierea jobului

Descrierea jobuluiAtributii:
Preluare comenzi clienti si redirectionare catre departamentele interne
Redirectionare informare plati/facturi
Informare clientilor referitor la datele de incarcare/livrare ale comenzilor.
Preluare avizari si transmitere catre departamentele interne.
Rapunde la intrebarile clientilor referitoare la datele de livrare/specificatii/logistica/certificari.
Rezervari/informari/etichete pe platforme. Monitorizare stoc.
Modificari comenzi/logistica/date de livrare.
Urmarire/solutionare incasari.
Realizarea previziunilor saptamanale in ceea ce priveste incasarile
Emitere de documente solicitate de catre clienti atat pentru activitatea curenta cat si pentru livrari
Aprobare tiparire folii/transmitere stocuri
Repartizare mailuri catre departmentele vanzari, PL si calitate in functie de subiectul aferent.
Expediere mostre /documente la solictarea clientilor.
Prezentarea tuturor informatiilor colectate de la deparmentele interne intr-o forma clara, concisa, care sa raspunda nevoilor clientilor si sa avantajeze relatia client-furnizor.
Rapoarte/analize/sinteze zilnice/saptamanale/lunare

Descrierea companiei

Companie de top in morarit si productie de paste fainoase
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024