Publicat 20 Mai 2010 | Expiră 20 Mai 2010

Curs Elaborator documentatii de protectia mediului

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Student in anii terminali cu specialitatea: ingineria mediului, ecologie, biologie, geografie, silvicultura, geologie, stiintele naturii, etc.

Descrierea jobului

Curs gratuit de Evaluator documente de protectia mediului si de Auditor de mediu.
Cursul de desfasoara in Bucuresti. Pentru studentii din provincie se asigura cazarea. La finalul cursului se acorda diplome de absolvent.

Asociatie profesionala a expertilor din domeniu protectiei mediului.
www.uppmr.ro
secretariat@uppmr.ro

Expirat
Curs Elaborator documentatii de protectia mediului  -  Uniunea Practicienilor de Protectia Mediului din Romania (UPPMR)

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles