Publicat 29 Aug 2019 | Reactualizat 15 Sep 2019 | Expiră 28 Sep 2019

Curs: Învață PHP în 7 săptămâni!

1 post

Descrierea jobului

Devino programator în 7 săptămâni!

Cum ți-ar plăcea să obții un job în IT?

Vino la Coders Lab și învață rapid unul dintre cele mai valoroase limbaje de programare, PHP!

82% dintre absolvenții Coders Lab și-au găsit un job în IT în mai puțin de 3 luni de la finalizarea cursurilor.

Acum și tu ai o șansă reală de a lucra într-unul dintre cele mai bine plătite domenii din lume! Trebuie doar să te înscrii la Academia Coders Lab!

Tot ce trebuie să știi despre cursurile noastre:

  • Avem cursuri intensive de 7 săptămâni, 5 zile pe săptămână, 8 ore pe zi
  • Primim studenți de orice vârstă, chiar și cu zero experiență în IT
  • Avem profesori cu experiență reală și mentori dedicați
  • Oferim consiliere profesională gratuită la finalul cursurilor
  • Punem preț pe practică, nu pe teorie

Costul unui curs este de 8000 de lei cu posibilitatea plății în rate

Ce vei învăța la cursul de PHP?
  • Cum să programezi curat și logic în Back End
  • Cum să dezvolți de la zero aspectele funcționale ale website-urilor
  • Cum să lucrezi cu limbajul de programare PHP în framework-ul Symfony
Ți-am trezit interesul?

Atunci aplică fără frică la acest anunț sau dă-ne un telefon la 0729 699 889 și află mai multe despre cum poți deveni programator în 7 săptămâni!
P.S. Ne găsești și pe WhatsApp ;)

Coders Lab by eJobs este o academie de IT care originează din Polonia, unde a contribuit la pregătirea a mii de programatori juniori, de mai bine de șase ani. Suntem școala ideală pentru toți cei dornici să învețe să programeze rapid, indiferent dacă sunt la început de carieră sau dacă își doresc o schimbare profesională.

Curs: Învață PHP în 7 săptămâni!  -  Coders Lab

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles