Publicat 19 Iun 2019 | Reactualizat 19 Iul 2019 | Expiră 20 Iul 2019

Curs: Învață JavaScript în 7 săptămâni!

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Devino programator în 7 săptămâni!

Vrei să lucrezi într-unul dintre cele mai bine plătite domenii din lume?

Vino la Coders Lab, învață să programezi în JavaScript și ai șanse reale să obții un job în IT!

82% dintre absolvenții Coders Lab s-au angajat în mai puțin de 3 luni de la finalizarea cursurilor.

De ce avem o rată de succes atât de bună?

Pentru că suntem singura Academie de IT cu program intensiv și exerciții aplicate, care oferă consiliere profesională!

Tot ce trebuie să știi despre cursurile Coders Lab:

  • Avem cursuri intensive de 7 săptămâni, 5 zile pe săptămână, 8 ore pe zi
  • Primim studenți de orice vârstă, chiar și cu zero experiență în IT
  • Avem profesori cu experiență reală și mentori dedicați
  • Oferim consiliere profesională gratuită la finalul cursurilor
  • Punem preț pe practică, nu pe teorie

Costul unui curs este de 8000 de lei cu posibilitatea plății în rate

Ce vei învăța la cursul de JavaScript?
  • Cum să-ți pui în practică ideile folosind programarea Front End
  • Cum să dezvolți interfețe pentru aplicații web și mobile de la zero
  • Cum să lucrezi cu limbajele de programare HTML, CSS, JavaScript și framework-ul ReactJS

Ți-am trezit interesul?

Atunci aplică fără frică la acest anunț sau dă-ne un telefon la 0729 699 889 și află mai multe despre cum poți deveni programator în 7 săptămâni!
P.S. Ne găsești și pe WhatsApp ;)

Coders Lab powered by eJobs este o academie de IT care originează din Polonia, unde a contribuit la pregătirea a mii de programatori juniori, de mai bine de șase ani. Suntem școala ideală pentru toți cei dornici să învețe să programeze rapid, indiferent dacă sunt la început de carieră sau dacă își doresc o schimbare profesională.

Expirat
Curs: Învață JavaScript în 7 săptămâni!  -  Coders Lab