Gratis

Curieri/Livrator Bolt Food/Tazz

YEEZY ROADS S.R.L.
9 poziții

Candidatul Ideal

-Serios si implicat
-Adaptabil
-Eficient
-Dornic de rezultate
-Amabilitate

Descrierea jobului

Beneficii:

-Oferim training + suport 24/7 ulterior.
-Salariu atractiv, in functie de comenzi livrate (plata pe ridicare+distanta+drop), cat livrezi, atat castigi!
-Castiguri de 30+ RON / ora. Aprox. 300+ RON / 8 ore + Bacsis. (castiguri mai mari pe weekend)
-Program flexibil 100%
-Bonusuri saptamanale de performanta si de vreme rea.
-Bonusuri Recomandare : 200RON-persoana invitata!
-Plata se efectueaza saptamanal in ziua de marti, castigurile sunt calculate de Luni 00:00 pana Duminica 23:59.
-Aplicatie prietenoasa (oferim training utilizare daca este cazul), poti folosi Waze sau Google Maps pentru a ajunge la restaurant/client.
-Decont 5% combustibil/piese auto.
-Dacă rezonăm, înscrierea se face INSTANT si poti incepe sa livrezi, nu trebuie sa astepti saptamani intregi pentru a te angaja.

Cerințe:

Telefon de tip smartphone, vehicul propriu/inchiriat (bicicleta, trotineta, scuter, masina) .

Suntem o firma partenera Tazz By Emag si Bolt Food. Acceptăm colaborare cu SRL/PFA sau angajăm cu contract de muncă.
Te asteptam in echipa!
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024