Curieri GLOVO si TAZZ by EMAG

Logistica Si Management S.R.L. 100 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cauti un loc de munca full time sau part time?

Angajez curieri !!!

Te astept in echipa mea de curieri, daca ai minim 18 ani si dorinta de a face un venit serios fara batai de cap.

Venit generos/ plata saptamanala
Salariu net cuprins intre 1000 - 2500 Lei/ saptamana

Beneficii:
- Venituri motivante in functie de munca si efortul depus individual.
- Bonusuri in functie de performante
- Program flexibil in functie de disponibilitatea dumneavoastra, minimum 4 ore.

De ce ai nevoie pentru a face parte din echipa noastra:
- Un mijloc de transport personal sau inchiriat. (masina, scuter, bicicleta, motocicleta)
- Telefon cu sistem de operare Android/ IOS
- Personalitate dinamica
- Capacitatea de adaptare la munca in echipa.

Te asteptam in echipa noastra, locurile sunt limitate!!!

Descrierea jobului

Companie contractoare GLOVO si Tazz by EMAG
Compania noastra ofera servicii de livrare pentru GLOVO si TAZZ by EMAG.
0771 719 397

Compania noastră oferă servicii de livrare pentru Tazz by EMAG

Publicat 9 Dec. 2022 Reactualizat 24 Dec. 2022 Expiră 24 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.