Publicat 12 Sep 2019 | Reactualizat 12 Oct 2019 | Expiră 13 Oct 2019

Curieri Germania

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Candidatul ideal trebuie sa fie dornic de munca si cu pasiune in a conduce Oferim:

Plata minimă brută 2055 € - 40 ore / săptămână
Impozit suplimentar fără taxe - 12 € / zi
Bonusuri suplimentare pentru angajații cu performanțe bune
Muncă permanentă
Training in cadrul companiei
Mașină de lucru + combustibil

Oportunitate pentru dezvoltare într-una dintre cele mai mari companii de curierat din Europa

responsabilități:

Sortarea și pregătirea livrarilor pe un traseu zilnic pregătit în prealabil
Livrarea pachetelor pe distanțe scurte
Verificarea masinii de livrare
Respectarea normele și standardele de securitate ale muncii

cerinţe:

Permis de conducere valabil
Cartea de identitate - buletin/ pașaport
Cazier - certificat emis de autoritatile din Romania
Experiența anterioară ca curier este un avantaj

Poti aplica folosind linkul de mai jos:

Sau telefonic :

Mihaela : +40 (770) 373 116‬
Cosmin : +40767 370 750
Cosmin : +44 7535 123 72 8
Adrian : +44 7535 121 79 9
Stefan : +40724 638 490
Evelina : +40753 522 507 O companie in curs de expanisune.
Ai aplicat
Expirat
Curieri Germania  -  INSTA SOURCE GROUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles