Gratis

Curierat BoltFood si Tazz By Emag

STAFF NOW S.R.L.
25 poziții

Candidatul Ideal

Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic
Pentru curierii pe bicicletă, permisul de conducere nu este necesar
Disponibilitatea de a lucra în ture și în weekend-uri
Cunostinte minime de utilizare a unui smartphone

Descrierea jobului

Preluarea comenzilor de mâncare și livrarea acestora în siguranță și la timp la clienții din București si imprejurimi
Menținerea unei atitudini profesioniste și plăcute în interacțiunile cu clienții
Respectarea regulilor de siguranță rutieră și a legislației locale în timpul livrărilor cu scuterul sau bicicleta
Utilizarea aplicației Bolt Food pentru a naviga și a livra comenzile în mod eficient

Suntem una din cele mai mari si vechi firme de recrutare personal pentru BoltFood, experienta si vechimea in domeniu ne recomanda
Suntem în căutarea curierilor din toată țara care doresc să livreze mâncare delicioasă clienților noștri. Oferim oportunități excelente de câștig, beneficii și suport pentru a-ți dezvolta cariera în domeniul livrărilor.
Dacă ești dornic să faci parte dintr-o echipă dinamică și să livrezi mâncare delicioasă în București pentru Bolt Food, te rugam sa aplici CV-ul si te vom contacta cat mai repede
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 14 Mart. 2024 Expiră 13 Apr. 2024