Gratis

Curier Tazz By Emag

PANAITE ȘTEFAN LUCIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
50 poziții

Candidatul Ideal

Serios și implicat;
Dinamic;
Dornic de rezultate

Descrierea jobului

Jobul constă în ridicarea comenzilor din diferite restaurante și livrarea acestora la adresa clienților.

Ai nevoie de un smartphone și un mijloc de deplasare propriu(mașina, bicicleta, trotinetă)

Oferim:
-Training și suport pe toată perioada de colaborare;
-salariu variabil în funcție de comenzile livrate (30+ RON/ora +tips);
-plată săptămânală (cash/card);
-bonusuri săptămânale în funcție de performanța, condiții și perioada de livrare;
-bonus de recomandare de la 100 RON;
-decont combustibil/piese de pâna la 7%
-asigurari RCA cu discount de angajat;
-angajare imediată.

Firmă parteneră Tazz by EMag cu disponibilitate de colaborare sau angajare full-time/part-time.
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024