Gratis

Curier - Tazz by Emag

BRUJA RADU-ISTVÁN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
100 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • Prietenos, cu atitudine pozitiva si respectuoasa;
  • Orientat catre client;
  • Serios si implicat;
  • Dinamic si eficient;
  • Dornic de munca si de a avea rezultate;

Descrierea jobului

Beneficii

Program Flexibil: Tu decizi cand vrei sa lucrezi. Poti alege sa livrezi in timpul liber sau sa iti construiesti propriul program.

Venit Dinamic: Cu noi, castigurile tale cresc odata cu volumul de livrari pe care le faci. Cu cat livrezi mai mult, cu atat castigi mai mult.

Optiuni de Colaborare:
Puteti colabora ca SRL sau puteti opta pentru un Contract de Munca, in functie de preferintele dvs.

Responsabilitati

Ai nevoie doar de bicicleta / scuter / trotineta / masina si de un telefon care poate fi conectat la internet.

Esti platit pentru fiecare comanda livrata si beneficiezi de bonusuri de performanta.

Plata se face saptamana

Apreciem excelenta, rasplatim seriozitatea si iubim dorinta de munca
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024