Publicat 01 Mar 2021 | Expiră 01 Apr 2021

Curier Tazz by Emag

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

VINO ÎN ECHIPA NOASTRĂ ȘI POȚI ATINGE CÂȘTIGURI DE 5000 DE LEI LUNAR !

Angajam curieri Tazz in Bucuresti, Cluj si Timisoara.

Cu sau fara CV si experienta !

Descrierea jobului

Fie că ai nevoie de un venit sigur și avantajos ce îți permite să ai timp pentru toate cu un salariu greu de concurat in Romania, fie că dorești un al doilea loc de muncă care să îți satisfacă nevoile financiare, curieratul în parteneriat cu echipa noastră este răspunsul pe care îl cauți!

Descrierea companiei

Daca :
* vrei sa fi independent si sa iti faci singur programul
* vrei sa iti maresti castigurile in mod constant
* vrei sa faci bani fara sa simti ca muncesti si sa te bucuri de traseele din Bucuresti in timp ce livrezi
* ai o masina, un scuter, o trotineta sau chiar o bibicleta
* ai un smartphone Android sau IOS
* ai minim 18 ani si dai dovada de seriozitate

Atunci ești cel mai potrivit pentru acest job!

Fii propriul tău șef, tu decizi cât câștigi!

Oferim suport pe intreaga perioada de colaborare!

BENEFICIAZĂ DE TOT CE ÎȚI OFERĂ ACEASTĂ OPORTUNITATE ȘI NU EZITA SĂ IEI CONTACT CU ECHIPA NOASTRĂ.

Expirat
Curier Tazz by Emag  -  M Delivery Business S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles