Publicat 14 Ian 2021 | Reactualizat 13 Feb 2021 | Expiră 14 Feb 2021

Curier PoștaPanduri Pachetomate București, Ilfov, Constanta

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • cazier judiciar curat
  • permis de conducere categoria B
  • permis de conducere categoria B-Extins reprezintă un avantaj
  • experință ca șofer minim 1 an pe dube de maxim 3.5t/4.42t
  • cunoașterea zonelor din București sau Ilfov
  • bună orientare și abilități de comunicare
  • posiblitatea să livreze și sâmbătă sau duminică prin rotație

Descrierea jobului

  • Activitatea de curierat în cadrul firmei noastre constă în colectarea și livrarea comenzilor online (plicuri și colete).
  • Ridicarea comenzilor și livrarea lor în Pachetomatele Poșta Panduri din zonele arondate.
  • Menținerea unei stranse legături cu partenerii, clienții și colegii.
  • Oferă informații clienților cu privire la serviciile companiei.
  • Utilizarea aplicației mobile LivrariOnline pentru gestiunea coletelor ținând cont de regulamentele companiei

Descrierea companiei

Ce este POȘTA PANDURI?

Poșta Panduri a început activitatea în 2015 și acum este cea mai mare rețea națională de Pachetomate® indoor – prin care oferim comercianților si clienților online serviciul Click&Collect.

Definim astfel un ecosistem e-commerce digital 100% prin care:

  • clienții au o experiență digitală – nu mai au contact face2face cu curierii
  • clienții sunt informați când curierul depune coletele în Pachetomate® automat clienții primesc prin SMS codul unic de ridicare
  • clienții sunt relaxați au maxim 3 zile timp de ridicare a coletului din Pachetomat®(clienții își aleg momentul în care doresc să ridice comanda din Pachetomat®)
  • clienții zâmbesc atunci când ușa Pachetomatului se deschide și iau coletul din cutie
  • clienții plătesc mai puțin pentru livrare

C Solution este unul dintre pionierii pietei romanesti de E-Commerce.

Incepand din 2001 a dezvoltat un portofoliu semnificativ de produse si servicii, ajungand in prezent unul din liderii pietei locale de specialitate.

C-Solution a anticipat mereu oportunitatile businesului E-Commerce, acesta fiind motivul noilor proiecte pe care le dezvolta.

Expirat
Curier PoștaPanduri Pachetomate București, Ilfov, Constanta  -  C Solution

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles