Curier delivery

ȘEFA HOHMA.OR SRL - 30 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu 2000 - 6500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Harnic, perseverent, sociabil, motivat, optimist!

Sa ai orientare buna in spatiu si timp!

Sa ti placa sa imparti un zambeti celor din jur!

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:
Sa livrezi mancare sau alte produse solicitate de clienti din platformele Tazz sau Bolt Food, sa respecti timpul de livrare atat cat tine de tine, sa fii amabil si respectuos atat cu clientii cat si cu magazinele, restaurantele partenere astfel vei atrage un raiting bun care va aduce beneficii.
Sa detii telefon mobil cu android si internet activ,
Sa detii permis de conducere si masina,
Sa detii o bicicleta, sau un scuter.

Beneficii:
Contract de munca inregistrat la ITM pe 2, 4, 6, sau 8 ore la cererea ta.
Comision la livrare practic de aici vine castigul tau consistent.
Bonusuri de performanta, de vreme rea, bonus de recomandare.
Vei primi un cont bancar gratuit dupa semnarea contractului, un cont cu beneficii pentru a te bucura de mai multi bani.

Ce revine flotei:
Comision de flota de 10% + contributia la cartea de munca+ garantie geanta platita in 4 rate,
Plata fixa pentru administrare de 20 lei/ saptamana.

Comisionul de flota poate scadea in functie de cat de harnic/harnica esti, pana la la 8%.

Primim si barbati si femei nu facem discriminare!

Suntem o Companie tânără, venim cu idei noi, viziune nouă, stil de lucru nou!

Oferim încredere, transparență si posibilitati nelimitate.

Oferim sustinere prin traininguri, concursuri si premii pentru cei mai buni dintre cei buni!

Credem in ideea ca oamenii schimba prin propria lor schimbare, credem in puterea binelui si sperăm astfel de oameni in jurul nostru!

Sper ca toti cei care accesati aceasta pagina, sa fiti luminosi si frumosi!

Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos